Sayfalar
Haber ve Duyurularda
Dosya ve Görsellerde
Kültür Köşesinde
Videolarda
Akademik Kategorilerde
Akademik Yazılarda
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
  • Türkçe: her yerde...

Ne aramıştınız?

Sayfalar
Haber ve Duyurularda
Dosya ve Görsellerde
Kültür Köşesinde
Videolarda
Akademik Kategorilerde
Akademik Yazılarda
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Çarşamba, 05 Şubat 2020 05:05

Yabancılar İçin Türkçe Kelime Soruları

https://www.akademisyen.com/yabancilar-icin-tuerkce-kelime-sorulari.html?fbclid=IwAR284YlCHY0HiwXPgV37QVBfH4J7Gy1az6zeWxcQo5B105pKOHNAxyRyM_A

"Bu kitap, Türkçeyi yabancı dil olarak öğrenenlerin kelime hazinelerini geliştirmelerine yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Kitapta 700 tane çoktan seçmeli soru yer almaktadır. Kitaptaki sorular, seviyelere göre sınıflandırılmıştır. A1 düzeyinde 225, A2 düzeyinde 125, B1 düzeyinde 125, B2 düzeyinde 100, C1 düzeyinde 75 soru yer almaktadır. Kitabın sonunda 50 sorudan oluşan bir karma test bulunmaktadır.

 Kitabın temel amacı öğrencilerin soru çözerek bilmedikleri kelimeleri öğrenmelerini, bildikleri kelimeleri de pekiştirmelerini sağlamaktır. 

 “Yabancılar İçin Türkçe Kelime Soruları” adlı bu kitap, Türkçe kur geçme, seviye tespit ve yeterlik sınavlarına hazırlanan öğrenciler için bir başvuru kaynağı niteliği taşımaktadır."

Okunma 2104 kez

Ailemize siz de katılın!

Bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.
Sitede bulunan hiçbir içerik Uluslararası Kültür, Dil ve Edebiyat Derneğine ait değildir. Bütün içeriklerin sorumluluğu paylaşan ziyaretçilerimize aittir. Sitemizin, paylaşılan içeriklerin içeriğinde bulunan hiçbir bilgiden sorumlu tutulamaz. Sitemizde içerik paylaşanlar, paylaştıkları içeriklerin içerisinde bulunan her türlü materyalin telif haklarının kendilerine ait olduğunu beyan etmiş sayılırlar. İçeriklerle ilgili bütün sorumluluk içerik sahiplerine aittir. Bu durumlardan Uluslararası Kültür, Dil ve Edebiyat Derneği ile sitemiz görevlileri sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerin herhangi birisi size ait bir telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız bunu telif@yabancilaraturkce.com adresinden bize bildirebilirsiniz.