Ne aramıştınız?

Sayfalar
Haber ve Duyurularda
Dosya ve Görsellerde
Kültür Köşesinde
Videolarda
Akademik Kategorilerde
Akademik Yazılarda
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler

Adamın iyisi iş başında belli olur

Görüntülenme: 3462

0.0/5 rating (0 votes)

Kişilerin gerçek değerleri yaptıkları işte gösterdikle­ri başarı ile anlaşılır. Çalışmasında dürüst, verimli, ge­çimdi ve başarılı olan kişiler üstün erdemli ve iyi kişi­lerdir. Yapılan iş, kişinin aynasıdır. Sanatkârlığın ve us­talığın yolu sağlam kişilikten geçer.

Palavracı kişiler hakkında ve küçümseme amacıyla söylenirse de gerçekte, iş hususunda titiz olan insanla­rın iyi insanlar olduğunu vurgulamak üzere kullanılır.

Sosyal Medyada Paylaş

Ailemize siz de katılın!

Bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.
Sitede bulunan hiçbir içerik Uluslararası Kültür, Dil ve Edebiyat Derneğine ait değildir. Bütün içeriklerin sorumluluğu paylaşan ziyaretçilerimize aittir. Sitemizin, paylaşılan içeriklerin içeriğinde bulunan hiçbir bilgiden sorumlu tutulamaz. Sitemizde içerik paylaşanlar, paylaştıkları içeriklerin içerisinde bulunan her türlü materyalin telif haklarının kendilerine ait olduğunu beyan etmiş sayılırlar. İçeriklerle ilgili bütün sorumluluk içerik sahiplerine aittir. Bu durumlardan Uluslararası Kültür, Dil ve Edebiyat Derneği ile sitemiz görevlileri sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerin herhangi birisi size ait bir telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız bunu [email protected] adresinden bize bildirebilirsiniz.