Ne aramıştınız?

Sayfalar
Haber ve Duyurularda
Dosya ve Görsellerde
Kültür Köşesinde
Videolarda
Akademik Kategorilerde
Akademik Yazılarda
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler

Ders Materyalleri

Bu bölümde yabancılara Türkçe öğreten okutman arkadaşlara ders ortamında lazım olabileceğini düşündüğümüz bazı ders materyallerini bulabilirsiniz.

Dosyalar
Ders anlatım sunumları, çalışma kâğıtları ve sınavları bu bölümde bulabilirsiniz.
Kitaplar
Türkçenin yabancı dil olarak öğretimi alanında kullanılan ders kitaplarını, yardımcı kaynakları ve akademik kitapları bu bölümde bulabilirsiniz.
Görseller
Yabancı dil olarak Türkçe öğretimi için hazırlanan materyallerde kullanmak üzere ihtiyacınız olan birtakım görselleri bu kategoride bulabilirsiniz.
Videolar
Çeşitli konularda hazırlanmış eğitici videoları bu bölümde bulabilirsiniz.

Ailemize siz de katılın!

Bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.
Sitede bulunan hiçbir içerik Uluslararası Kültür, Dil ve Edebiyat Derneğine ait değildir. Bütün içeriklerin sorumluluğu paylaşan ziyaretçilerimize aittir. Sitemizin, paylaşılan içeriklerin içeriğinde bulunan hiçbir bilgiden sorumlu tutulamaz. Sitemizde içerik paylaşanlar, paylaştıkları içeriklerin içerisinde bulunan her türlü materyalin telif haklarının kendilerine ait olduğunu beyan etmiş sayılırlar. İçeriklerle ilgili bütün sorumluluk içerik sahiplerine aittir. Bu durumlardan Uluslararası Kültür, Dil ve Edebiyat Derneği ile sitemiz görevlileri sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerin herhangi birisi size ait bir telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız bunu [email protected] adresinden bize bildirebilirsiniz.