Ne aramıştınız?

Sayfalar
Haber ve Duyurularda
Dosya ve Görsellerde
Kültür Köşesinde
Videolarda
Akademik Kategorilerde
Akademik Yazılarda
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Cumartesi, 02 Kasım 2019 13:19

Bizim Türkçe Seti A1-A2

Bizim Türkçe Seti, yurt dışında yaşayan Türk öğrenciler için, ana dilimiz Türkçeyi en etkili metotlarla öğretmek amacıyla hazırlanmıştır. Türkçeyi zevkli hâle getirmek ve Türkçeyi kültür unsurlarıyla birlikte öğretmek, Bizim Türkçe Öğretim Seti’nin en önemli amaçlarındandır. Bizim Türkçe Ders Kitabı 1, öğrencilerin metinler yoluyla Türkiye’yi ve Türk kültürünü yakından tanıdıkları kitaplardır.

Bizim Türkçe ders kitabına konulan metinler Türk ve Batı edebiyatından özenle seçilmiştir. Metinler; temanın içeriğine göre öğrencilerin zevkle okuyacağı, eğitici, öğretici ve eğlendirici niteliktedir.

Her temada, okuma-anlama ve dinleme metinlerine yer verilmiştir. Metinlerle ilgili öğrencilerin okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini geliştirecek etkinlikler bulunmaktadır. Metinler, öğrencilerin dinleme becerilerini geliştirmek için seslendirilmiştir.

Okunma 3633 kez

Ailemize siz de katılın!

Bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.
Sitede bulunan hiçbir içerik Uluslararası Kültür, Dil ve Edebiyat Derneğine ait değildir. Bütün içeriklerin sorumluluğu paylaşan ziyaretçilerimize aittir. Sitemizin, paylaşılan içeriklerin içeriğinde bulunan hiçbir bilgiden sorumlu tutulamaz. Sitemizde içerik paylaşanlar, paylaştıkları içeriklerin içerisinde bulunan her türlü materyalin telif haklarının kendilerine ait olduğunu beyan etmiş sayılırlar. İçeriklerle ilgili bütün sorumluluk içerik sahiplerine aittir. Bu durumlardan Uluslararası Kültür, Dil ve Edebiyat Derneği ile sitemiz görevlileri sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerin herhangi birisi size ait bir telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız bunu [email protected] adresinden bize bildirebilirsiniz.